× Ürünler Nasıl alışveriş yapabilirim Ücretler S.S.S Blog İletişim
Giriş Kaydol

ShippingHost'la Almanyadan ürün sipariş etmek!


Bugün ülkemizdeki ekonomik darboğaz ve döviz artışı nedeniyle birçok ürünün fiyatı hayli artmış durumda. Özellikle yurtdışından ithal edilen ürünlere uygulanan yüksek vergiler nedeniyle, ihtiyacımız olan yabancı menşeili bir ürünü almak istediğimizde karşılaştığımız fiyatlar, alışveriş yaparken hepimizi düşündürüyor. Haliyle birçoğumuz yurtdışından ürün almanın kolay yolunu arıyoruz. Bu yazımızda avrupanın gözde sanayi ülkesi olan Almanyadan ürün almanın kolay yolunu sizin için ele aldık.

Almanya da oldukça ucuz olup Türkiye'de pahalı olan birçok ürün var. Fakat, Almanyadan ürün getirmek nasıl mümkün olabilir? Bunun birkaç yolu var; en karlısı, Almanya'dan sizin için istediğiniz ürünü getirebilecek bir yakınınızın veya akrabanızın olması.  Eğer böyle bir akrabanız yoksa Almanya’dan ürün sipariş etmeniz gerekiyor. Almanyadan Türkiye’ye ürün getiren siteler var, tabii ki maliyetini karşılarsanız. Yapabileceğiniz bir diğer yol , Shippinghost gibi size Almanya’daki belirli bir adrese sipariş verme imkanı sağlayan bir sistemden yararlanmak. Böylelikle Almanya’dan kolaylıkla ürün sipariş edebilirsiniz. Almanya’dan ürün alınabilecek sitelerden sipariş veriyorsunuz. Shippinghost’un sizin için belirlediği adrese gönderiyorsunuz. Daha sonra ShippingHost ürününüzü, makul bir komisyon karşılığında, adresinize teslim ediyor. Örneğin, Almanya’da ki online alışveriş sitelerinden Amazon.de'den istediğiniz ürünü Shippinghost aracılığıyla alabiliyorsunuz.

Almanya’dan online alışveriş yapmanın sizin için avantajlı olabileceği birçok ürün mevcut. Bu konuda da sizin için bir araştırma yaptık.

Almanya’ da kozmetik alanında oldukça kaliteli ürünler üretiliyor. Anlıcanız, Almanyadan makyaj malzemeleri(ürünleri) almak oldukça avantajlı. P2, zoeva gibi markaların ürünleri Almanya’dan alınabilecek kozmetik ürünler arasında. Bu ürünleri Shippinghost ile kolayca sipariş edebilirsiniz.

Almanya’dan fotoğraf makinası ve kamera lensleri satın almak da oldukça avantajlı. Dijital kameralar, DSLR kameralar ülkemize kıyasla gayet ucuz. Almanya’dan bilgisayar almak her zaman avantajlı olmayabiliyor. Fakat indirim dönemlerini takip ederseniz, Türkiye'ye kıyasla daha uygun fiyata bilgisayar sahibi olabilirsiniz. Shippinghost ile yurtdışından ürün getirme maliyetinizin oldukça az olacağını hesaba katarsak Almanya’dan ürün getirmek sizin için hiç de maliyetli değil.  Ayrıca Almanya’dan bilgisayar parçaları, ekran kartları almak da oldukça avantajlı olabiliyor.

Almanya’nın otomobil markalarının oldukça fazla olduğunu düşünürsek, Almanya’dan araba parçaları sipariş etmenin oldukça avantajlı olabileceğini de tahmin etmemiz zor olmaz. Almanya’dan araba parçası almak da getirmek de Shippinghost ile mümkün.